UTRZYMANIE ZIELENIObsługujemy Państwa kompleksowo w zakresie pielęgnacji terenów zielonych. Wykonujemy prace w pełnym zakresie dzięki fachowości i doświadczeniu obsługi oraz posiadanemu sprzętowi. Świadczymy usługi utrzymania zieleni na gwarantowanym najwyższym poziomie.

Zakres świadczonych usług:

Usuwanie chwastów, uzupełnianie kory, bieżące usuwanie śmieci i zanieczyszczeń z trawników, grabienie i koszenie trawników, nawożenie, grabienie liści, sadzenie krzewów i drzew , karczowanie krzewów i drzew, pielęgnacja trawników poprzez aerację i wertykulację, dbanie o rozwój roślin z zastosowaniem odpowiednich środków owadobójczych i grzybobójczych, formowanie terenów, dosiewanie trawy w miejscach ubytków, spulchnianie ziemi, pielęgnacja żywopłotów, cięcie uszkodzonych i połamanych gałęzi, przeciwdziałanie kretom, wywożenie wygrabionych zanieczyszczeń oraz skoszonej trawy, podlewanie (w sezonie letnim), pielęgnacja i przycinanie roślin i krzewów, nawożenie i przycinanie drzew.

Nasza oferta podlega stałemu dostosowaniu do wymagań rynku. Dochowujemy wszelkich starań aby klient otrzymał usługę dostosowaną do jego potrzeb. Działamy szybko i skutecznie. Jesteśmy również otwarci na sugestie naszych partnerów.
Gwarancję, że teren zielony, który został powierzony naszej firmie będzie poddawany starannej i rzetelnej opiece przez cały rok.

UTRZYMANIE ZIELENI